Vana v ložnici je originálním oživením

- Komerční sdělení -brilantní

Připadá vám vaše ložnice jako nudná místnost bytu nebo domu, ve které strávíte několik hodin spánkem a navíc ji nevyužíváte? Popusťte uzdu své fantazii či puritánství a udělejte vanu epicentrům vaší ložnice.

Odvážnému štěstí přeje
Umístit vanu do ložnice není nic pro konzervativce. Na soukromí při koupání v tomto případě zcela zapomeňte. Ale schovat se po příjemné koupeli rovnou pod peřinku určitě není zrovna nejděsivější zážitek v životě. Ba naopak.

Čtěte také:

Jak vybudovat v zahradě chodníčky

Čtěte také:

Tam, kde leží naše knihy

Čtěte také:

Dokáží roboty uklízet za nás?

Čtěte také:

Pomozte ptáčatům překonat zimu

Tento odvážný trend je dnes nejoblíbenějším počinem bytových designérů. Ti nejodvážnější si troufají umístit ji i do obývacího pokoje či dokonce kuchyně. Ale tak řekněme si, co je hodně, to je mnoho.

Koneckonců, mít vanu v ložnici byla vždy výsada králů, takže se těmto trendům převládajícím v dnešní době jen vracíme ke svým kořenům. Jenže králem může být dnes každý, ne jen vyvolený.

Luxus je luxus
Už myšlenka umístit vanu do ložnice je luxus. Takže i samotná vana by tak měla působit a sáhnout byste měli po zajímavém kousku. Takovým by mohla být samostatně stojící keramická nebo vana zasazená do dřevěného obložení. A co takhle skleněná vana? Byli byste jako zlatá rybka v akváriu a poté šup do postýlky.

Pro dokonalý odpočinek si můžete vybrat vanu se zabudovanou vířivkou, ohřevem, osvětlením prostřednictvím halogenových lampiček na ovládání nebo hydromasážní panelovou tryskou. Stačí si jen vybrat.

Takové vířivé jacuzzi je luxusem jak se patří, a věru tento luxus nestojí málo. Za klasickou hydromasážní vanu se 6 tryskami zaplatíte přibližně 1000 eur, za vanu podobného typu ale s 8 jemnějšími mikrotryskami zaplatíte zhruba o 200 eur více. Za model s masážním panelem, 11 mikrotryskami, ohřevem, dezinfekčním systémem a osvětlením na ovládání můžete zaplatit i 3500 eur. Inu, paráda něco stojí.

Pokud však bydlíte v domě a nápad s vířivým zázrakem se vám líbí, zastavte a nebourejte ještě příčky v ložnici kvůli vaně. Umístěte si na terasu nebo v prostoru za domem rovnou jacuzzi. Ty jsou ideální pro relaxaci a masáž po celý rok. Dokonce stojí o zhruba polovinu méně než luxusní vana. Za vířivku na dvoře zaplatíte kolem 550 eur.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora