Není voda jako voda

- Komerční sdělení -brilantní

Pitná voda tak jak ji známe
Můžeme jen polemizovat, jestli bychom bez vody přežili. Raději to však ani nezkoušejme. Už jste se někdy zamýšleli nad tím jakou vodu pijete, v jaké se sprchujete, jakou poléváte pokojové rostliny? Věděli jste, že i vodu si můžete vybrat? Zatím máme dostatek zdrojů odkud ji čerpat, i když všeho je třeba si vážit a zvelebovat, dokud to máme, pak už bude pozdě.

Prvotním zdrojem pitné vody, která nám doma teče z vodovodních kohoutků je srážková a podzemní voda. Aby se však tato voda mohla pyšnit přívlastkem pitná, musí projít čištěním a dezinfekcí. K tomu používají vodárny chlór. Ten má ovšem na svědomí, v některých případech její extrémně bílé zabarvení a ne zrovna nejlepší chuť.

Čtěte také:

Jak se připravit na stahování?

Čtěte také:

Předpovídejte si počasí sami

Čtěte také:

Pusťte se do omalovánky

Čtěte také:

Žárovka či zářivka? Jak si správně vybrat

Uzavřený kruh znečišťování
Dnes ze všech stran posloucháme o znečištění vody. S rostoucím obsahem dusičnanů v půdě, které se do ní dostávají skrze hnojiva, se zvyšuje i riziko znečištění podzemní vody, která je primárním zdrojem pitné vody pro člověka. A takhle to celé jde dokola. Nejprve si vodu znečistíme a poté ji vychlorujeme.

Znečišťování pitné vody zapříčiňují i ​​fosforečnany, které se do půdy a v konečném důsledku i do podzemní vody dostávají z pracích prášků a také některých druhů hnojiv.

Fosforečnany podporují růst rostlin ai díky nim si můžeme v hypermarketech koupit před Vánocemi gigantické a krásné červené jahody. Sice naprosto bez chuti, ale nemůžeme mít přece všechno. Během rychlého růstu těchto rostlin si však navzájem zabírají životní prostor, a tak klesají k zemi a odumírají. Během procesu odumírání spotřebovávají kyslík, který by se za normálních okolností uvolnil do ovzduší a sloužil nám nebo do půdy a prostřednictvím podzemní vody by se k nám dostávala kvalitní okysličená voda.
Jak se říká, máme však smůlu, musíme si řidičku okysličit sami.

Fenomén ionizované vody
Obsah kyslík ionizované vody je zhruba dva až třikrát vyšší než v tradiční pitné vodě. I když jsem v prvních řádcích polemizovala o přežití bez vody, o přežití bez kyslíku polemizovat už určitě nebudu. Bez něho se žít nedá.

A zároveň platí, že čím více ho naše tělo přijme, tím je aktivnější a zvyšuje se jeho schopnost samoregenerace.

Proč je ionizovaná voda lepší:
• má antioxidační účinky
• několikanásobně vyšší hydratační schopnost pro naši pokožku
• je bohatá na minerální látky
• zmírňuje vznik celulitidy
• snižuje riziko překyselení organismu
• zkvalitňuje metabolismus
• posiluje funkce ledvin
• posiluje imunitní systém
• navrací rovnováhu a balanc vnitřnímu prostředí

Jak si vyrobit živou vodu?
Jelikož nám zatím neteče z vodovodních kohoutků kdykoli bychom si na ni smyslili musíme si ji vyrobit. Ale ani je výroba není až tak složitá. Dokonce to za nás udělá přístroj, který si doma namontujeme a z kohoutků nám poteče tato voda živá. Ionizátory vody si můžete objednat z e-shopů různých regeneračních center či společností zabývajících se distribucí výživových doplňků.

Je už tedy jen na vás, jestli vás vlastnosti ionizované vody nadchly a ionizátor si objednáte. Jeden takový domácí čistič vody se pohybuje od 150 do 500 eur.
Vzhůru do dodržování pitného režimu.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora